Zespół Szkół Publicznych w Sławoborzu
Strona główna > Ogłoszenia

 

Rok szkolny 2016/2017

OGŁOSZENIE

Przypominamy, że w Zespole Szkół Publicznych w Sławoborzu dni wolne od zajęć dydaktycznych w maju 2017 to 1.05, 2.05, 3.05. Zajęcia lekcyjne w czwartek (4.05) i piatek (5.05) odbedą się według codziennego harmonogramu bez zmian.

Jednocześnie informujemy, że dnia 2.05.2017 (wtorek) oddziały przedszkolne "Bajkowa Kraina" i oddziały "O" sa nieczynne.


OGŁOSZENIE

Dyrektor ZSP w Sławoborzu zaprasza rodziców klas 1-6 szkoły podstwowej i gimnazjum na zebranie ogólne w tutejszej placówce dnia 15.12.2016r. (czwarek) godz. 1630. Tematem spotkania będzie przekazanie informacji dotyczącej reformy oswiaty.

Miejsce spotkania - sala gimnastyczna.

Po zebraniu ogólnym zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas zgodnie z harmonogramem "wywiadówek" w roku szkolnym 2016/2017.


GÓRA GROSZA

Nasza szkoła po raz kolejny dołączyła do akcji "Góra grosza". W dniach 28.11.2016 - 09.12.2016 będzie można wrzucić "grosik*" do skarbonki, aby pomóc potrzebującym dzieciom znaleść nowy , bezpieczny i kochajacy dom.

(* zbiórka monet od 1 gr do 5zł)
OGŁOSZENIE


Dnia 3.11.2016r. o godz: 1630 zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania klasowe. Jednocześnie informujemy, że zebrania w klasach 5 i 6 szkoły podstawowej poprzedzi wspólne spotkanie z dyrektorem szkoły, które dotyczyć będzie reformy szkolnej. Miejsce spotkania - świetlica szkolna.


WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory do Samorządu uczniowskiego odbędą się 21 września 2016r. W wyborach głosują uczniowie klas 4-6 i I-III gimnazjum oraz pracownicy szkoły. Listy kandydatów do SU powinny być przygotowane w terminie do 5 dni przed datą wyborów. Na terenie szkoły może być prowadzona szeroka kampania wyborcza poszczególnych kandydatów. Liczba kandydatów zgłoszonych przez klasy:

- klasy IV nie zgłaszają swoich kandydatów

- klasy V-Vi i I-III gimnazjum zgłaszają po 5 kandydatów.

Wybór kandydatów z poszczególnych klas następuje poprzez głosowanie tajne na forum każdego zespołu klasowego. Kandydatem do SU może być uczeń, który w poprzednim roku szkolnym uzyskał bardzo dobrą ocenę z zachowania i co najmniej 4,0 średnią ocen.

 


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych informuje, że odbiór podręczników

odbędzie się 1 września po apelu szkolnym na spotkaniu z wychowawcami klas.

 

 

 

Rodzice uczniów kl. 1-3 i IV-V szkoły podstawowej oraz kl. I i II gimnazjum proszeni są o osobisty odbiór podręczników.

 

 


 

 


  Joomla templates free

Translator

BIP

Pogoda

Weather data OK
Sławoborze
16 °C

Ta strona wykorzystuje pliki cookies!!! Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. więcej informacji...