Zespół Szkół Publicznych w Sławoborzu
Strona główna > Konkursy

Wyniki z eliminacji szkolnych konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2016/2017

Szkoła podstawowa

Najwyższe wyniki z poszczególnych konkursów uzyskali:

- konkurs języka polskiego

  1. Soszyńska Katarzynaawans do etapu rejonowego
  2. Wrzesińska Katarzynaawans do etapu rejonowego
  3. Romanowska Magdalenaawans do etapu rejonowego

- konkurs matematyczny

  1. Wandycz Miłosz awans do etapu rejonowego
  2. Wróblewski Szymonawans do etapu rejonowego
  3. Wrzesińska Katarzynaawans do etapu rejonowego

- konkurs języka angielskiego

  1. Wandycz Miłoszawans do etapu rejonowego
  2. Romanowska Magdalenaawans do etapu rejonowego

Wróblewski Szymonawans do etapu rejonowego

- konkurs języka niemieckiego

  1. Romanowska Magdalenaawans do etapu rejonowego
  2. Wasińska Paulinaawans do etapu rejonowego
  3. Okonowicz Dagmara awans do etapu rejonowego

Gimnazjum

Najwyższe wyniki z poszczególnych konkursów uzyskali:

- konkurs polonistyczny

  1. Stolarska Karolinaawans do etapu rejonowego
  2. Wróblewski Michał
  3. Swarcewicz Katarzynaawans do etapu rejonowego

- konkurs chemiczny

  1. Wróblewski Michaławans do etapu rejonowego
  2. Kuźma Kacper awans do etapu rejonowego

- konkurs języka angielskiego

  1. Szaniawski Jakubawans do etapu rejonowego
  2. Wiśniewski Igorawans do etapu rejonowego

- konkurs matematyczny

  1. Kuźma Kacperawans do etapu rejonowego
  2. Ptaszyńska Marta awans do etapu rejonowego

- konkurs geograficzny

  1. Wróblewski Michaławans do etapu rejonowego
  2. Wiśniewski Igorawans do etapu rejonowego

- konkurs języka niemieckiego

  1. Przedaszek Martynaawans do etapu rejonowego

- konkurs fizyczny

  1. Paprocki Michał awans do etapu rejonowego
  2. Wróblewski Michaławans do etapu rejonowego

- konkurs historyczny

  1. Szaniawski Jakubawans do etapu rejonowego
  2. Jurkowska Katarzynaawans do etapu rejonowego

- konkurs biologiczny

  1. Stolarska Karolinaawans do etapu rejonowego
  2. Wróblewski Michał awans do etapu rejonowego

- konkurs z wiedzy o społeczeństwie

  1. Wróblewski Michał
  2. Sereda Klaudiaawans do etapu rejonowego
  3. Piotrowska Julia awans do etapu rejonowego

 

 

 

AWANS DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 UZYSKALI:

Szkoła podstawowa

Konkurs z języka angielskiego

1. Igor Jusiński


Gimnazjum

Konkurs chemiczny:

1. Adam Sereda

2. Adam Jurkowski


Konkurs polonistyczny:

1. Dominika Tomczak


Konkurs matematyczny:

1. Dominika Tomczak


Konkurs fizyczny:

1. Adam Jurkowski


Konkurs geograficzny:

1. Michał Wróblewski


Konkurs historyczny:

1. Weronika Wiktorowicz

 

 

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Na etapie rejonowym szkołę reprezentować będą:

Szkoła Podstawowa

Konkurs z języka polskiego:

1. Patryk Kawiński

2. Aleksandra Chachuła

3. Julia Szott

Nauczyciel przygotowujący: Magdalena Sobieraj


Konkurs z matematyki:

1. Miłosz Pizon

2.Aleksandra Chachuła

3. Marek Sereda

Nauczyciel przygotowujący: Violetta Sitko, Ewa Drabiuk


Konkurs z języka niemieckiego:

1. Igor Jusiński

2. Weronika Kozłowska

Nauczyciel przygotowujący: Irena Rozwadowska


Konkurs z języka angielskiego:

1. Igor Jusiński

2. Wiktoria Szkudlarek

3. Patryk Kawiński

Nauczyciel prowadzący: Piotr Tyma

 

Gimnazjum

Konkurs polonistyczny:

1. Dominika Tomczak

2. Michał Wróblewski

3. Tomasz Bąk

Nauczyciel przygotowujący: Joanna Kucharczuk, Joanna Krzywiec


Konkurs matematyczny:

1. Dominika Tomczak

2. Kacper Kuźma

Nauczyciel przygotowujący: Ewa Drabiuk


Konkurs z języka angielskiego:

1. Tomasz Bąk

2. Adam Jurkowski

3. weronika Wiktorowicz

Nauczyciel przygotowujący: Piotr Tyma


Konkurs z języka niemieckiego:

1. Paulina Piotrowska

2. Adam Jurkowski

3. Weronika Wiktorowicz

Nauczyciel przygotowujący: Irena Rozwadowska


Konkurs chemiczny:

1. Adam Sereda

2. Adam Jurkowski

3. Jan Jakierowicz

Nauczyciel przygotowujący: Waldemar Łuc


Konkurs fizyczny:

1. Adam Jurkowski

2. Adam Sereda

3. Michał Paprocki

Nauczyciel przygotowujący: Waldemar Łuc


Konkurs geograficzny:

1. Michał Wróblewski

2. Dominika Tomczak

Nauczyciel przygotowujący: Zuzanna wolska, Violetta Sitko

 

Konkurs biologiczny:

1. Michał Wróblewski

2. Wiktoria Malak

3. Karolina Moczulska

Nauczyciel przygotowujący: Iwona Chmal-Mazurek

 

Konkurs historyczny:

1. Weronika Wiktorowicz

Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Szaniawska


 

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH I INTERDYSCYPLINARNYCH

w roku szkolnym 2014/15

 

Na etapie rejonowym szkołę reprezentować będą:

 

Szkoła Podstawowa

Konkurs języka polskiego

1. Katarzyna Jurkowska

2. Dominika Wachura

3. Aleksandra Mnich

Nauczyciel przygotowujący:  Joanna Krzywiec


Konkurs Matematyczny

1.  Adrian Margiel

2. Katarzyna Jurkowska

3. Dominika Wachura

Nauczyciel przygotowujący: Adrianna Piszcz

 


Gimnazjum

Konkurs polonistyczny

1. Dominika Tomczak

2. Adam Jurkowski

3. Irmina Sowa

Nauczyciel przygotowujący: Joanna Kucharczuk,

 

Konkurs historyczny z elementami wiedzy o społeczeństwie

1. Maksymilian Majkowski

2. Jan Jakierowicz

3. Weronika Wiktorowicz

Nauczyciel przygotowujący: Małgorzata Szaniawska

 

Konkurs matematyczny

1. Hubert Chachuła

2. Wojciech Znaczko

3. Dominika Tomczak

Nauczyciel przygotowujący: Ewa Drabiuk,

 

Konkurs biologiczny

1. Karolina Moczulska

2. Weronika Wiktorowicz

3. Aleksandar Maciejak

Nauczyciel przygotowujący: Iwona Chmal - Mazurek

 

Konkurs geograficzny

1. Hubert Chachuła

2. Wojciech Znaczko

3.  Maksymilian Majkowski

Nauczyciel przygotowujący: Zuzanna Wolska

 

Konkurs fizyczny z elementami astronomii

1. Adrian Siamburski

2. Monika Gozdek

3. Wojciech Znaczko

Nauczyciel przygotowujący: Waldemar Łuc

 

Konkurs chemiczny

1.Hubert Chachuła

2. Adam Jurkowski

3. Adam Sereda

4. Monika Gozdek

Nauczyciel przygotowujący: Waldemar Łuc

 

Konkurs języka angielskiego

1. Julita Rząsa

2. Tomasz Bąk

3. Weronika Wiktorowicz

Nauczyciel przygotowujący: Piotr Tyma, Agnieszka Emerle

 

Konkurs języka niemieckiego

1. Aneta Staniak

2. Anna Kuźma

Nauczyciel przygotowujący: Iwona Chmal - Mazurek

  Joomla templates free

Translator

BIP

Pogoda

Weather data OK
Sławoborze
12 °C

Ta strona wykorzystuje pliki cookies!!! Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. więcej informacji...